Przeprowadzki bielsko cennik – Usługi transportowe Bielsko-Biała Nasza oferta skierowana jest do osób,poszukującej sprawnej ekipy przeprowadzkowej. Od dłuższego czasu działamy z powodzeniem na rynku,wyprowadzamy jak i przeprowadzamy rodziny do mieszkań,domów. swoje usługi oferujemy także firmom,instytucjom. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem działająca w branży związanej z szeroko pojętymi przeprowadzkami także urządzeń. Przez ten czas udało się nam zrealizować blisko 400 zleceń – dla Klientów indywidualnych, firm oraz innych instytucji prywatnych. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem, do każdego podchodzimy indywidualnie.

Bając o państwa wygodę,staramy się rzetelnie wykonywać powierzone nam zadanie. Obszarem działania naszej firmy to miasto bielsko-biała i okoliczne miasta i miejscowości,jak i również cały kraj.
Na podstawie zapytania ofertowego wykonujemy wstępna wycenę i umawiamy się na wizję lokalną. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią metodę do rodzaju zlecenia i zagwarantować pełną satysfakcję z wykonanej pracy.

PRZEPROWADZKI BIELSKO JP TRANSFirma JP TRANS od lat kilkunastu z powodzeniem na Śląskim rynku firm firmujących się kompleksowymi przeprowadzkami. W tym mieszkań, biur, domów. Przeprowadzamy firmy, osoby prywatne oraz instytucje.Naszym celem jest dążyć do perfekcji na każdym kroku, aby klient był zawsze zadowolony. nasz przedstawiciel odpowie na wszystkie państwa pytania związane z przeprowadzką.

Do relokacji maszyn i urządzeń wykorzystujemy sprawdzony i niezawodny sprzęt. Ponadto zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają niezbędna wiedzę, doświadczenie i uprawnienia do wykonywania zleconej pracy. Posiadamy niezbędne ubezpieczenie na kwotę 1 000 000 Pracę wykonujemy z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Nasze specjalne pojazdy o zabudowie kontenerowej,wyposażone są; -obicia tapicerowane, pasy mocujące meble, gąbki i koce przemysłowe (ochraniające przedmioty kruche i delikatne). Dodatkowo meble i mienie klienta zabezpieczamy folią bąbelkową, folią strech. Samochody służą transportem mebli wysokogabarytowych, a w razie potrzeby wykonujemy demontaż i montaż przewożonych mebli, sprzętów biurowych. Przed przeprowadzką na życzenie klienta bezpłatnie dostarczamy kartony o podwyższonej wytrzymałości, kosze, taśmy, folie.

Leave a Reply

*